O Nas - Sklep Elektroniczny - Działamy od 2009 roku - Kliknij - krzymark.pl

Marka Krzymark

Krzymark to ceniona firma na rynku części do laptopów, telefonów i tabletów. Od 2009 roku prowadzimy sprzedaż części elektronicznych w Internecie oraz stacjonarnie w siedzibie firmy w Łodzi. Po wielu latach działalności, dzięki wysokiej jakości naszych usług staliśmy się solidnym i wiarygodnym sprzedawcą. Jesteśmy marką, która wypracowała swój sukces, poprzez sumienność, innowacyjność oraz umiejętność rozpoznania potrzeb rynku. Potwierdzeniem naszej skuteczności jest ilość naszych klientów. Dzięki nim jesteśmy dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Zobacz Opinie Krzymark, które są potwierdzeniem naszego sukcesu. Krzymark to stabilna marka, za którą stoją zaangażowani ludzie.

Pracownicy firmy Krzymark, to zespół młodych, wykwalifikowanych, ambitnych ludzi. Gigantyczny rozwój jaki odnotowaliśmy przez lata istnienia naszej firmy, daje możliwość zatrudniania coraz większej ilości osób. Wśród naszych pracowników nie ma ani jednej przypadkowej osoby. W naszym zespole znajdują się tylko pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje. Zatrudniamy osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach, dbających o jakość produktów, oferty, sprzedaży czy wysyłki. Nieustanny rozwój branży elektronicznej skłania do nieustannej nauki. Wychodzimy temu naprzeciw, organizując profesjonalne szkolenia, podnoszące kompetencje naszej kadry, a wszystko to w trosce o klienta. Wiemy, że nasza wiedza bezpośrednio przekłada się na Twoje zadowolenie z zakupów.

Sklep Krzymark Łódź - części do telefonów i laptopów

Wiedza i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dzielić się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami. Wiemy co jest ważne podczas poszukiwania części elektronicznych i na co trzeba zwrócić uwagę, aby właściwie wybrać. Zdajemy sobie sprawę z tego co jest dla Ciebie istotne i wdrażamy rozwiązania, które są odpowiedzią na te potrzeby. Służymy pomocą w zakresie doboru części elektronicznych do laptopów, telefonów i tabletów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przed transakcją, w trakcie oraz po dokonaniu zakupów. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować najdogodniejsze rozwiązania dla Ciebie lub Twojego serwisu. Nasza wiedza wynika z doświadczenia, a doświadczenie z wiedzy.

Pracownicy działu sprzedaży Krzymark to osoby, które posiadają szeroką wiedzę na temat oferowanych części elektronicznych. Stale uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym mogą przekazać Ci przydatne informacje o asortymencie i jego prawidłowym funkcjonowaniu. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego przedmiotu, nasza kadra chętnie pomoże go rozwiązać. Udzielimy też porad jak używać naszych produktów, aby wydłużyć ich żywotność. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do telefonicznego i e-mailowego kontaktu z nami. Możesz również przyjść do siedziby firmy Krzymark w Łodzi. Sprawdź dane kontaktowe.

Etyka

Sklep Krzymark, jako profesjonalny sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby działać zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami społecznymi. Dbamy o Ciebie, zapewniając bezpieczeństwo danych i doskonałą obsługę. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji, realizacją zamówień oraz szybką dostawą. Bardzo ważnym elementem naszej pracy są zgłaszane reklamacje i uwagi dotyczące zamówień. Cenimy informacje zwrotne o produktach i obsłudze. Dzięki nim możemy wprowadzać zmiany w wymagających tego obszarach. Pamiętamy również o otoczeniu i obowiązkach względem środowiska.

Wszystkie naprawy urządzeń elektronicznych wiążą się z powstawaniem tzw. elektrozłomu. Rokrocznie ilość elektroodpadów wzrasta. Szacuje się, że każdego roku na całym świecie sprzedaje się około 300 milionów sztuk baterii. Przedmioty te zawierają związki chemiczne zawierające metale, których właściwy recykling jest niezbędny. My stanowczo przeciwstawiamy się degradacji otoczenia! Jesteśmy firmą przyjazną środowisku, która bierze udział w kampaniach edukacyjnych i uiszcza wszelkiego rodzaju opłaty recyklingowe, dzięki czemu każdy zakupiony u nas produkt ma już opłacony proces utylizacji.

Każdego dnia staramy się, abyś od firmy Krzymark, mógł otrzymać produkt zgodny z oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące jakości oferowanych przez nas części elektronicznych i działania sklepu internetowego. Nieustannie pracujemy nad poprawą funkcjonowania naszej pracy. Również dzięki Twojej opinii, jesteśmy w stanie podwyższać jakość obsługi i dostarczanego towaru, tym samym dając zadowolenie z zakupów.

Ochrona środowiska

Działamy zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2015 r. poz. 1688) - klient ma prawo bezpłatnie oddać zużyty kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Zgodnie z Art.37, informujemy, że:

„1. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
2. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.
3. Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.”

Uwaga! Przekazany do nas zużyty sprzęt nie podlega zwrotowi.

Zgodnie z Art.39, informujemy, że:

„Dystrybutor jest obowiązany do:
1) udostępniania na rynku wyłącznie sprzętu:
a) wprowadzonego do obrotu przez wprowadzającego sprzęt wpisanego do rejestru lub pochodzącego od producenta, który wyznaczył autoryzowanego przedstawiciela wpisanego do rejestru,
b) oznakowanego zgodnie z art. 14 ust. 1;
2) umieszczenia w widocznym miejscu w punkcie sprzedaży informacji o punktach zbierania zużytego sprzętu, a w przypadku udostępniania na rynku sprzętu za pomocą środków porozumiewania się na odległość – do przekazania tych informacji w sposób umożliwiający zapoznanie się z nimi, w szczególności na stronie internetowej lub w formie komunikatu;
3) udostępniania na rynku sprzętu wraz z dołączoną do niego informacją, o której mowa w art. 13 ust. 1, w przypadku sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.”

Przekreślony kosz na śmieci – symbol selektywnego zbierania, który informuje, że danego produktu nie wolno wyrzucać łącznie z innymi odpadami.

Dziękujemy za zaufanie.

Zobacz najczęściej kupowane akcesoria i części do laptopów, telefonów i tabletów.

Realizacja projektu

KRZYMARK Marek Krzyżański pragnie poinformować, że realizuje projekt pt.:
„Realizacja projektu przez KRZYMARK Marek Krzyżański minimalizująca negatywne skutki brexit.”
współfinansowany w ramach

Programu Operacyjnego Pobrexitowa rezerwa dostosowawcza,
Działanie: PBAR.02.01.00 Działania mające na celu wsparcie przedsiębiorstw prywatnych i publicznych, w szczególności MŚP, osób samozatrudnionych, lokalnych społeczności i organizacji, które zostały niekorzystnie dotknięte skutkami wystąpienia Zjednoczonego Królestwa z Unii

Cel projektu:

Celem projektu jest z jednej strony zdywersyfikowanie oferty Wnioskodawcy poprzez inwestycję w materiały budowlane oraz roboty budowlane związane z modernizacją biurowca, a z drugiej pozyskanie nowych klientów, w tym lokalnych jak i krajowych firm oraz instytucji zainteresowanych wynajęciem powierzchni biurowej.

Planowane efekty:

Planowanym efektem projektu jest złagodzenie skutków brexit, który doprowadził do istotnego spadku przychodów Firmy Krzymark Marek Krzyżański. Zdywersyfikowanie oferty i rozpoczęcie świadczenia nowych usług jest dla przedsiębiorstwa szansą na przeciwdziałanie negatywnym skutkom wywołanym przez Brexit.

Wartość projektu:

297 438,86 EUR

Dofinansowanie projektu z UE:

190 000,00 EUR


Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij Więcej informacji