Krzymark to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Już od ponad 8 lat dostarczamy elektronikę do Państwa domów.

W naszej ofercie posiadamy tysiące części zamiennych i akcesoriów do urządzeń elektronicznych. Zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem podzespołów do laptopów, telefonów komórkowych i tabletów, a także niezliczonej ilości akcesoriów komputerowych czy motoryzacyjnych.

8 lat istnienia naszej firmy to nieustanny rozwój i dążenie do osiągnięcia satysfakcji klientów. Codziennie zespół naszych pracowników dba o to, by oferowany przez nas towar był najlepszej jakości i docierał do Państwa w ekspresowym tempie.

Zakupów dokonać można bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, w sklepie internetowym, za pośrednictwem serwisu aukcyjnego allegro.pl, drogą telefoniczną lub mailową.

Zadowoleni klienci

Od 2009 roku prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem allegro.pl. Przez ten okres zakupów dokonało u nas ponad 100 000 tysięcy klientów, z których 99,9% wyraziło swoje zadowolenie, wystawiając nam pozytywny komentarz za transakcje. Wśród nich, oprócz klientów indywidualnych, znajdują się profesjonalne serwisy, zajmujące się naprawami urządzeń elektronicznych na najwyższym poziomie, z którymi często współpracujemy na stałe.

Czemu zawdzięczamy takie opinie?

Pewny towar i konkurencyjne ceny

Oferowane przez nas produkty pochodzą z legalnego źródła, bezpośrednio od producentów, którzy dostarczają towar do fabryk, montujących te elementy na etapie przemysłowym. Pozwala nam to na ustalenie jednych z najlepszych cen na rynku, jednocześnie dając gwarancję zadowolenia. Sprzedajemy produkty nowe, charakteryzujące się długą żywotnością i najwyższą jakością wykonania. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są fotografowane przez naszego pracownika, bezpośrednio po otrzymaniu dostawy, co daje pewność, że dostaną Państwo dokładnie taki sam towar jak na zdjęciach. 

Ekspresowa wysyłka

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym klientom zależy na jak najszybszym otrzymaniu zamawianego towaru. Posiadamy niezwykle sprawny system realizacji zamówień i gwarantujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wysyłka pobraniowa) lub zaksięgowania płatności (wysyłka płatna z góry). Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 i w tych dniach wydajemy paczki kurierom, którzy później dostarczają je naszym klientom. Przesyłki pakujemy w takiej kolejności, w jakiej zostały złożone zamówienia. Przed spakowaniem, pracownicy działu wysyłkowego, sprawdzają czy pakowane przedmioty są pełnowartościowe, a cały ten proces jest monitorowany. Każda paczka jest starannie pakowana w pudełka, koperty, folie pęcherzykowe, tak aby towary, które Państwo odbieracie nie były uszkodzone. W dniu, w którym przesyłka opuszcza naszą firmę, wysyłamy wiadomość na adres e-mail, podany podczas zamówienia, z linkiem do śledzenia paczki.

Rzetelne doradztwo

Pracownicy działu sprzedaży to osoby, które posiadają szeroką wiedzą na temat oferowanych przez nas przedmiotów. Stale prowadzimy szkolenia, dzięki którym poszerzają oni wiedzę na temat asortymentu. Nasi konsultanci codziennie, w czasie godzin pracy odbierają telefony i odpisują na maile z zapytaniami. Jeśli mają Państwo problem z dobraniem odpowiedniego przedmiotu, nasza kadra chętnie pomoże go rozwiązać, udzielimy porad jak używać naszych produktów, aby wydłużyć ich żywotność. Chętnie wysłuchamy też uwag odnośnie produktów czy działania naszego sklepu.

Fachowy zespół

Nasza kadra składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Gigantyczny rozwój jaki odnotowaliśmy przez lata istnienia naszej firmy, daje możliwość zatrudniania coraz większej ilości osób. Wśród naszych pracowników nie ma ani jednej przypadkowej osoby. W naszej ekipie znajdują się tylko pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kompetencje. Zatrudniamy osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach, dbających o jakość produktów i oferty, sprzedaży czy wysyłki. Nieustanny rozwój branży elektronicznej sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Wychodzimy temu naprzeciw, organizując profesjonalne szkolenia, podnoszące kompetencje naszej kadry, a wszystko to w trosce o klienta. Wiemy, że nasza wiedza bezpośrednio przekłada się na Państwa zadowolenie z zakupów.

Gwarancja

Gwarancja to sprawa dobrowolna. My doskonale wiemy, co oferujemy klientom, dlatego nie uciekamy od odpowiedzialności za nasz towar. Ręczymy za jakość naszych produktów i ich prawidłowe działanie. Do każdej transakcji wystawiamy dokument zakupu, paragon lub fakturę VAT, z którym dajemy 365 dni gwarancji na zakupiony towar, każdorazowo do paczki dołączamy też kartę gwarancyjną. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek problemy z zakupionymi produktami, pracownicy działu reklamacji chętnie pomogą je rozwiązać, oferując korzystne rozwiązanie takiej sytuacji.

Dbamy o środowisko

Wszystkie naprawy urządzeń elektronicznych wiążą się z powstawaniem tzw. elektrozłomu. Rokrocznie ilość elektroodpadów wzrasta. Szacuje się, że każdego roku na całym świecie sprzadaje się około 300 milionów sztuk baterii. Przedmioty te zawierają związki chemiczne zawierające metale, których właściwy recykling jest niezbędny. My stanowczo przeciwstawiamy się degradacji otoczenia! Jesteśmy firmą przyjazną środowisku, która bierze udział w kampaniach edukacyjnych i uiszcza wszelkiego rodzaju opłaty recyklingowe, dzięki czemu każdy zakupiony u nas produkt ma już opłacony proces utylizacji.

Troska o zadowolenie

Każdego dnia staramy się, aby klienci naszej firmy, dostawali produkt na miarę ich oczekiwań, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące jakości oferowanych przez nas produktów i działania sklepu internetowego. Nieustannie pracujemy nad poprawą funkcjonowania naszej pracy. Tylko dzięki Państwa opinii, jesteśmy w stanie podwyższać jakość obsługi i dostarczanego towaru, tym samym dając zadowolenie z zakupów i uznanie klientów.