Marka Krzymark

Krzymark to ceniona firma na rynku części do laptopów, telefonów i tabletów. Od 2009 roku prowadzimy sprzedaż części elektronicznych w Internecie oraz stacjonarnie w siedzibie firmy w Łodzi. Po wielu latach działalności, dzięki wysokiej jakości naszych usług staliśmy się solidnym i wiarygodnym sprzedawcą. Jesteśmy marką, która wypracowała swój sukces, poprzez sumienność, innowacyjność oraz umiejętność rozpoznania potrzeb rynku. Potwierdzeniem naszej skuteczności jest ilość naszych klientów. Dzięki nim jesteśmy dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Zobacz Opinie Krzymark, które są potwierdzeniem naszego sukcesu. Krzymark to stabilna marka, za którą stoją zaangażowani ludzie.

Pracownicy firmy Krzymark, to zespół młodych, wykwalifikowanych, ambitnych ludzi. Gigantyczny rozwój jaki odnotowaliśmy przez lata istnienia naszej firmy, daje możliwość zatrudniania coraz większej ilości osób. Wśród naszych pracowników nie ma ani jednej przypadkowej osoby. W naszym zespole znajdują się tylko pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje. Zatrudniamy osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach, dbających o jakość produktów, oferty, sprzedaży czy wysyłki. Nieustanny rozwój branży elektronicznej skłania do nieustannej nauki. Wychodzimy temu naprzeciw, organizując profesjonalne szkolenia, podnoszące kompetencje naszej kadry, a wszystko to w trosce o klienta. Wiemy, że nasza wiedza bezpośrednio przekłada się na Twoje zadowolenie z zakupów.

Sklep Krzymark Łódź - części do telefonów i laptopów

Wiedza i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dzielić się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami. Wiemy co jest ważne podczas poszukiwania części elektronicznych i na co trzeba zwrócić uwagę, aby właściwie wybrać. Zdajemy sobie sprawę z tego co jest dla Ciebie istotne i wdrażamy rozwiązania, które są odpowiedzią na te potrzeby. Służymy pomocą w zakresie doboru części elektronicznych do laptopów, telefonów i tabletów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przed transakcją, w trakcie oraz po dokonaniu zakupów. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować najdogodniejsze rozwiązania dla Ciebie lub Twojego serwisu. Nasza wiedza wynika z doświadczenia, a doświadczenie z wiedzy.

Pracownicy działu sprzedaży Krzymark to osoby, które posiadają szeroką wiedzę na temat oferowanych części elektronicznych. Stale uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym mogą przekazać Ci przydatne informacje o asortymencie i jego prawidłowym funkcjonowaniu. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego przedmiotu, nasza kadra chętnie pomoże go rozwiązać. Udzielimy też porad jak używać naszych produktów, aby wydłużyć ich żywotność. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do telefonicznego i e-mailowego kontaktu z nami. Możesz również przyjść do siedziby firmy Krzymark w Łodzi. Sprawdź dane kontaktowe.

Etyka

Sklep Krzymark, jako profesjonalny sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby działać zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami społecznymi. Dbamy o Ciebie, zapewniając bezpieczeństwo danych i doskonałą obsługę. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji, realizacją zamówień oraz szybką dostawą. Bardzo ważnym elementem naszej pracy są zgłaszane reklamacje i uwagi dotyczące zamówień. Cenimy informacje zwrotne o produktach i obsłudze. Dzięki nim możemy wprowadzać zmiany w wymagających tego obszarach. Pamiętamy również o otoczeniu i obowiązkach względem środowiska.

Wszystkie naprawy urządzeń elektronicznych wiążą się z powstawaniem tzw. elektrozłomu. Rokrocznie ilość elektroodpadów wzrasta. Szacuje się, że każdego roku na całym świecie sprzedaje się około 300 milionów sztuk baterii. Przedmioty te zawierają związki chemiczne zawierające metale, których właściwy recykling jest niezbędny. My stanowczo przeciwstawiamy się degradacji otoczenia! Jesteśmy firmą przyjazną środowisku, która bierze udział w kampaniach edukacyjnych i uiszcza wszelkiego rodzaju opłaty recyklingowe, dzięki czemu każdy zakupiony u nas produkt ma już opłacony proces utylizacji.

Każdego dnia staramy się, abyś od firmy Krzymark, mógł otrzymać produkt zgodny z oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące jakości oferowanych przez nas części elektronicznych i działania sklepu internetowego. Nieustannie pracujemy nad poprawą funkcjonowania naszej pracy. Również dzięki Twojej opinii, jesteśmy w stanie podwyższać jakość obsługi i dostarczanego towaru, tym samym dając zadowolenie z zakupów.

Dziękujemy za zaufanie.

Zobacz najczęściej kupowane akcesoria i części do laptopów, telefonów i tabletów.