Napisz do nas

Ładowarki do telefonów

Jest 14 produktów.

Ładowarki do telefonów: ładowarka samochodowa, ładowarka USB, ładowarka sieciowa, stacja dokująca – mamy wszystko, co może Ci się przydać, aby naładować telefon. Posiadamy też w sprzedaży przetwornice napięcia, dzięki, którym możesz naładować prawie każde urządzenia elektroniczne. Nowa ładowarka do telefonu przyda Ci się, kiedy stara się zniszczyła lub przepadła. Poznaj ofertę Krzymark i dostępne ładowarki do telefonów.

Ładowarki do telefonów – ładowarka samochodowa

Duży wybór ładowarek do telefonów w atrakcyjnych cenach zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ładowarka samochodowa oraz ładowarka USB zapewni Ci możliwość ładowania telefonu w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Ładuj urządzenia elektroniczne w aucie, w pracy i w domu. Kup ładowarki samochodowe dla siebie i przyjaciół, a będziecie zawsze w kontakcie.

Ładowarki do telefonów – Sklep internetowy Krzymark

Sklep internetowy Krzymark prezentuje części elektroniczne, akcesoria i podzespoły zapewniające prawidłowe działanie telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych. Polecamy ładowarki do telefonów, które są najbardziej rozchwytywane: ładowarka samochodowa i ładowarka USB. Zapraszamy do zakupów w Krzymark, posiadamy nowe ładowarki do telefonów i stacje dokujące, które możesz zobaczyć na zdjęciach wykonanych przez naszych pracowników. Zapraszamy.

....Ładowarki do telefonów w sklepie internetowym Krzymark

NILLKIN SZYBKA ŁADOWARKA INDUKCYJNA CHARGING STAND BEZPRZEWODOWA - Ładowarki do telefonów
NILLKIN SZYBKA ŁADOWARKA INDUKCYJNA CHARGING STAND...

Ładowarka indukcyjna, bezprzewodowa Nillkin, to sposób na szybkie ładowanie telefonów wyposażonych w technologie QI. Ładowarka indukcyjna Nillkin doskonale sprawdzi się w domu i w pracy. Ładowarka przeznaczona jest do gniazda USB oraz sieciowego. Telefon ładuje się po przyłożeniu do ładowarki, bez potrzeby podpinania kabli. Ładowanie bezprzewodowe...

96,99 zł Na magazynie
NILLKIN ŁADOWARKA INDUKCYJNA MAGNETIC CHARGER II MODEL C BEZPRZEWODOWA SAMOCHODOWA - Ładowarki i uchwyty samochodowe
NILLKIN ŁADOWARKA INDUKCYJNA MAGNETIC CHARGER II MODEL C...

Nillkin ładowarka indukcyjna przeznaczona jest do bezprzewodowego ładowania telefonu wyposażonego w technologie QI. Telefon utrzymuje pozycję, dzięki zastosowaniu magnesu oraz naklejki mocującej. Ładowarka indukcyjna Nillkin znacznie poprawia komfort jazdy, szczególnie podczas długich podróży. Zobacz zdjęcia i przykładowe zastosowanie ładowarki Nillkin. 

84,99 zł Oczekiwanie na dostawę