Etui do telefonów

Jest 6 produktów.

Etui na telefon, a może etui z baterią na telefon Power Case? Jakie etui wybierzesz do swojego telefonu? Etui lub futerał najlepiej ochroni telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecz telefon przed wypadkami, które mogą się zdarzyć podczas korzystania z telefonu w różnych okolicznościach. Jednak, jeśli chcesz, aby etui na telefon miało dodatkowe funkcje, to sprawdź Power Case. Power Case to specjalne etui na telefon, które zawiera w sobie baterię zewnętrzną. Dzięki Power Case Twój telefon będzie miał dodatkowe źródło mocy. Etui z baterią na telefon, to opcja dla najbardziej wymagających użytkowników telefonu.

Etui na telefon - etui z baterią – Power Case

Etui na telefon Samsung, Apple, LG należy dobrać dokładnie do posiadanego modelu telefonu. Szczególnie, jeśli chcesz kupić etui z baterią – Power Case. Wówczas koniecznie zwróć uwagę na typ telefonu, gdyż etui z baterią jest w pełni zintegrowane z telefonem. Power Case posiada wycięcia na porty, głośniki i mikrofon, aby móc w pełni korzystać z możliwości telefonu. Etui z baterią zewnętrzną jest ściśle dopasowane do kształtu telefonu, a mimo pełnionej funkcji lekkie.

Etui na telefon - Sklep internetowy Krzymark

Jak często korzystasz z telefonu? I na jak długo starcza Ci bateria w Twoim telefonie? Może właśnie potrzebujesz możliwości długiego korzystania z telefonu, bez konieczności częstego ładowania baterii? Sprawdź dostępne w sprzedaży etui na telefon z baterią Samsung, Apple, LG. W sklepie internetowym Krzymark kupisz też etui sportowe, a nawet folie ochronne, które ochronią telefon przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Zapraszamy.

....

Etui do telefonów w sklepie internetowym Krzymark

ETUI OCHRONNE POKROWIEC WODOODPORNY 4,7" NA ROWER MOTOR
28,99 zł
Na magazynie
FOLIA OCHRONNA POLIWĘGLANOWA APPLE IPHONE 6 PLUS 6+
10,48 zł
Oczekiwanie na dostawę
FOLIA OCHRONNA POLIWĘGLANOWA APPLE IPHONE 4 4S
FOLIA OCHRONNA POLIWĘGLANOWA APPLE IPHONE 4 4S
999,99 zł Oczekiwanie na dostawę
999,99 zł
Oczekiwanie na dostawę
ETUI UCHWYT NA ROWER MOTOR APPLE IPHONE 5 5S 5C
53,49 zł
Na magazynie
ETUI OCHRONNE POKROWIEC SLIMARMOR SAMSUNG GALAXY S4 I9500 I9505
19,99 zł
Oczekiwanie na dostawę
ETUI NA RAMIĘ OPASKA POKROWIEC DO BIEGANIA NA TELEFON
17,48 zł
Na magazynie