Opinie Krzymark Łódź – części do laptopów, telefonów, tabletów - krzymark.pl

Opinie Krzymark Łódź – części do laptopów, telefonów, tabletów 

Firma Krzymark jako wieloletni sprzedawca części elektronicznych może pochwalić się znakomitymi opiniami wśród klientów. Dzięki temu, że części elektroniczne dostarczane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, serwisów, otrzymujemy opinię, przedstawiające pełen obraz jakości świadczonych usług.

Opinie Krzymark Łódź

Sklep elektroniczny Krzymark.pl z powodzeniem sprzedaje części elektroniczne od 2009 roku. Sprzedaż części do laptopów, telefonów i tabletów odbywa się stacjonarnie w siedzibie firmy w Łodzi przy ulicy Nizinnej 22a, za pośrednictwem platform e-commerce, takich jak: allegro oraz własny sklep internetowy. Różnorodne formy składania zamówień oraz możliwości odbioru osobistego to jedne z wielu wskazywanych w opiniach zalet.

W ofercie sprzedażowej posiadamy szeroki asortyment części do telefonów i tabletów, części do laptopów, baterie, gadżety elektroniczne i akcesoria samochodowe. Bogata oferta produktów obejmuje również akcesoria GSM, akcesoria i części fotograficzne. Różnorodność sprawia, że trafiają do nas klienci z rozmaitymi potrzebami i problemami, dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz doświadczeniu zawsze jesteśmy w stanie pomóc. Posiadamy  matryce, wentylatory, zasilacze, wyświetlacze, szkła hartowane, digitizery, klawiatury, gniazda, obudowy, zawiasy, taśmy, złącza oraz wiele innych specjalistycznych części serwisowych do laptopów i telefonów. W sklepie elektronicznym Krzymark możesz również zamówić akcesoria, które poprawią komfort korzystania z telefonów, laptopów i odtwarzaczy muzycznych. Dostępne są: etui na telefon, powerbanki, baterie, zasilacze, podkładki, słuchawki, latarki, smartwatche, ładowarki i uchwyty samochodowe, wideorejestratory oraz pozostałe akcesoria i gadżety ułatwiające życie.

Od 2009 roku możemy pochwalić się ponad 99% ilością pozytywnych opinii o Krzymark. W jakimkolwiek przypadku nieprawidłowości zespół Krzymark dokłada wszelkich starań, aby pomóc i załatwić temat już przy pierwszym kontakcie.

Czego dotyczą opinie Krzymark?

Poniżej prezentujemy konkretne przykłady opinii naszych klientów, dzięki którym będziesz miał pewność, że towary i usługi oferowane przez firmę Krzymark to wysoka jakość, bezpieczeństwo i gwarancja.

1. Produkty - informacje o jakości produktów, zgodności z ofertą i zamówieniem.

Opinie Krzymark Łódź 1

Opinie Krzymark Łódź 2

Krzymark Opinie Części elektroniczne 3

Krzymark Opinie części Elektroniczne 4

Krzymark Opinie Elektronika 5

Krzymark Opinie Elektronika 6

Opinie Krzymark 7

Opinie Krzymark 8

Opinie Krzymark Elektronika 9

Opinie Krzymark Elektronika 10

Opinie Krzymark Produkty 11

Opinie Krzymark Produkty 12

2. Zamówienie – informacje o przebiegu i realizacji zamówienia.

Krzymark Opinie Zamówienie 13

Krzymark Opinie Zamówienie 14

Krzymark Opinie Zamówienie 15

Krzymark Opinie Zamówienie 16

Krzymark Opinie Zamówienie 17

Krzymark Opinie Zamówienie 18

Krzymark Opinie Zamówienie 19

Krzymark Opinie Zamówienie 20

Krzymark Opinie Zamówienie 21

3.Dostawa i Czas – informacje o jakości, sposobie i czasie dostawy.

Opinie Krzymark Dostawa 22

Opinie Krzymark Dostawa 23

Opinie Krzymark Dostawa 24

Opinie Krzymark Dostawa 25

Opinie Krzymark Dostawa 26

4. Pomoc i Kontakt - informacje o jakości obsługi klienta, realizacji reklamacji, sposobach kontaktu i jego szybkości.

Opinie Krzymark Kontakt 27

Opinie Krzymark Kontakt 28

Opinie Krzymark Kontakt 29

Opinie Krzymark Kontakt 30

Opinie Krzymark Kontakt 31

Opinie Krzymark Kontakt 32

Opinie Krzymark Kontakt 33

Każdy z naszych klientów, to zupełnie inna historia i inne okoliczności zakupów. Jedni kupują części elektroniczne, bo zajmują się naprawą laptopów i telefonów. Inni kupują, bo właśnie popsuł im się telefon lub laptop i w pośpiechu poszukują możliwości, by go naprawić. Opinie o Krzymark, to bardzo indywidualna kwestia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości nalegamy i zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń do nas, napisz lub przyjdź – wyjaśnimy i pomożemy.

Opinie Krzymark Sklep Elektroniczny 34

Gwarancja to sprawa dobrowolna. My doskonale wiemy, co oferujemy klientom, dlatego nie uciekamy od odpowiedzialności za nasz towar. Ręczymy za jakość produktów sprzedawanych przez Krzymark i ich prawidłowe działanie. Do każdej transakcji wystawiamy dokument zakupu, paragon lub fakturę VAT, z którym otrzymujesz 365 dni gwarancji na zakupiony towar. Każdorazowo do paczki dołączamy też kartę gwarancyjną. Jeśli masz jakiekolwiek problem z zakupionymi produktami, pracownicy działu reklamacji chętnie pomogą je rozwiązać, oferując korzystne rozwiązanie zaistniałej sytuacji.

Opinie Krzymark Elektronika szybka dostawa 35

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym klientom zależy na jak najszybszym otrzymaniu zamawianego towaru. Posiadamy niezwykle sprawny system realizacji zamówień i gwarantujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wysyłka pobraniowa) lub zaksięgowania płatności (wysyłka płatna z góry). Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 i w tych dniach wydajemy paczki kurierom, którzy później dostarczają je naszym klientom. Przesyłki pakujemy w takiej kolejności, w jakiej zostały złożone zamówienia. Przed spakowaniem, pracownicy działu wysyłkowego, sprawdzają czy pakowane przedmioty są pełnowartościowe, a cały ten proces jest monitorowany. Każda paczka jest starannie pakowana w pudełka, koperty, folie pęcherzykowe, tak aby towary, które odbierzesz nie były uszkodzone. W dniu, w którym przesyłka opuszcza naszą firmę, wysyłamy wiadomość na adres e-mail, podany podczas zamówienia, z linkiem do śledzenia paczki.

Opinie o sklepie Krzymark 36


Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij Więcej informacji