Dostawa i płatność - Internetowy Sklep Elektroniczny w Łodzi - krzymark.pl

Dostawa i płatność

Płatność

Za towar możesz zapłacić dokonując przedpłaty na konto lub przy odbiorze przedmiotu. Płatności za zakupiony przedmiot należy dokonać na konto podane poniżej lub poprzez opcję płatności PayU czy PayPal. Prosimy o podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia oraz swojego imienia i nazwiska.


Dane do przelewu:
Krzymark Marek Krzyżański
Poręby 7b
98-220 Zduńska Wola
Nr konta 46 1140 2004 0000 3002 6004 7999 mbank

Wysyłka

Wszystkie towary wysyłane są w paczkach odpowiednio zabezpieczonych przed ewentualnym uszkodzeniem. Proces pakowania jest nagrywany. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu lub otrzymaniu informacji o dokonaniu płatności za pomocą PayU. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 i w tych dniach wydajemy paczki kurierom, którzy później dostarczają je naszym klientom. Przesyłki pakujemy w takiej kolejności, w jakiej zostały złożone zamówienia. Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób wysyłki!

Uwaga!

Po otrzymaniu przesyłki, w obecności osoby przekazującej sprawdź czy towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Opakowanie zewnętrzne nie musi nosić śladów uszkodzenia. W przypadku gdy przedmiot będzie uszkodzony należy, poprosić o sporządzenie protokołu szkody pracownika poczty lub firmy kurierskiej. Reklamacje wynikające z uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu nie będą rozpatrywane bez w/w dokumentu wystawionego przez firmę odpowiedzialną za transport.

Cennik Dostaw Krzymark.pl

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij Więcej informacji