Dostawa i płatność - Internetowy Sklep Elektroniczny w Łodzi - krzymark.pl

Dostawa i płatność

Płatność

Za towar możesz zapłacić dokonując przedpłaty na konto lub przy odbiorze przedmiotu. Płatności za zakupiony przedmiot należy dokonać na konto podane poniżej. Prosimy o podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia oraz swojego imienia i nazwiska.


Dane do przelewu:
Krzymark Marek Krzyżański
Poręby 7b
98-220 Zduńska Wola
Nr konta 46 1140 2004 0000 3002 6004 7999 mbank

Inne dostępne metody płatności: BLIK i mBank Paynow.

Wysyłka

Wszystkie towary wysyłane są w paczkach odpowiednio zabezpieczonych przed ewentualnym uszkodzeniem. Proces pakowania jest nagrywany. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu lub otrzymaniu informacji o dokonaniu płatności za pomocą PayU. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 i w tych dniach wydajemy paczki kurierom, którzy później dostarczają je naszym klientom. Przesyłki pakujemy w takiej kolejności, w jakiej zostały złożone zamówienia. Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób wysyłki!

Uwaga!

Po otrzymaniu przesyłki, w obecności osoby przekazującej sprawdź czy towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Opakowanie zewnętrzne nie musi nosić śladów uszkodzenia. W przypadku gdy przedmiot będzie uszkodzony należy, poprosić o sporządzenie protokołu szkody pracownika poczty lub firmy kurierskiej. Reklamacje wynikające z uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu nie będą rozpatrywane bez w/w dokumentu wystawionego przez firmę odpowiedzialną za transport.

Cennik Dostaw Krzymark.pl

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij Więcej informacji