Napisz do nas

Akcesoria samochodowe

Jest 116 produktów.

Popularne akcesoria samochodowe, takie jak wideorejestratory, kamery cofania, projektory LED, transmitery FM oraz ładowarki samochodowe kupisz w atrakcyjnych cenach, w sklepie internetowym Krzymark. Korzystając z tego typu akcesoriów samochodowych, otrzymujesz dodatkowe funkcje oraz masz większą kontrolę nad otaczającymi Cię sytuacjami na drodze. Dostępne akcesoria samochodowe pozwalają na wzbogacenie wyposażenia samochodu oraz dostosowania go do własnych potrzeb. Sprawdź o jakie akcesoria samochodowe możesz wzbogacić swoje auto.

Akcesoria samochodowe Audi, Volkswagen, Mitsubishi, Ford, Opel

Akcesoria samochodowe czasem służą do poprawienia komfortu jazdy, czasem są tylko gadżetami o walorach estetycznych, a czasem mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że wspomniane akcesoria samochodowe, takie jak transmitery FM, pozwalają na bezprzewodowe połączenie telefonu z systemem audio samochodu. Natomiast wizualnie odmienić samochód mogą projektory LED. Akcesoria samochodowe w postaci projektorów LED, montuje się na spodzie drzwi samochodu w celu wyświetlania loga producenta po ich otwarciu. Zobacz dostępne produkty, poznaj ich funkcje i zdecyduj, które akcesoria samochodowe mogą Ci się przydać.

Akcesoria samochodowe w sklepie internetowym Krzymark

Akcesoria samochodowe dedykowane są do konkretnych modeli samochodów, dlatego koniecznie sprawdź czy wybrane gadżety pasują do posiadanego samochodu. Wszystkie akcesoria samochodowe posiadają opis i specyfikację, która znacznie ułatwia wybór odpowiedniego produktu. W razie pytań zawsze możesz skontaktować się z obsługą sklepu, która udzieli niezbędnych informacji o poszukiwanych akcesoriach samochodowych.

....

Akcesoria samochodowe w sklepie internetowym Krzymark

LOGO PROJEKTOR LED BMW PRZYLEPIANY BEZPRZEWODOWY - Projektory LED samochodowe
LOGO PROJEKTOR LED BMW PRZYLEPIANY BEZPRZEWODOWY

Logo projektor Led ze znakiem BMW - bezprzewodowy. Logo BMW wyświetla się na ziemi, po otwarciu drzwi, można również korzystać z samodzielnego włącznika. Montaż logo projektora jest niezwykle prosty, nie wymaga wiercenia. Projektor Led należy przykleić za pomocą dołączonych taśm. Zobacz efekt na zdjęciach. 

52,99 zł W magazynie