Napisz do nas

Projektory LED samochodowe

Jest 19 produktów.

Projektory LED samochodowe są gadżetami, które pozwalają podkreślić indywidualny charakter samochodu. Ich zadaniem jest wyświetlanie obrazu w postaci loga samochodu. Samochodowe projektory LED umieszcza się w drzwiach, by po ich otwarciu zobaczyć na ziemi logo powitalne, prezentujące markę samochodu. Logo z projektora LED pojawia się w taki sposób jak zostało ustawione, można je odpowiednio nakierować lub obracać wokół własnej osi. Samochodowe projektory LED dają olśniewający efekt wizualny.

Projektory LED samochodowe – Audi, BMW, Opel, Mercedes

Projektory LED samochodowe do Audi, BMW, Mercedes oraz innych popularnych marek samochodów, to świetny sposób na wyróżnienie auta i zwrócenie uwagi innych. Samochodowe projektory LED generujące powitalne logo drzwi montuje się bardzo szybko i bezinwazyjnie. Lampki LED należy umieścić w miejscu oryginalnych lampek znajdujących się na spodzie drzwi pojazdu. Samochodowe projektory LED wystarczy wpiąć w wyznaczone miejsce. Logo powitalne drzwi dobierz na podstawie posiadanego modelu samochodu, przed zakupem sprawdź kompatybilność.

Projektory LED samochodowe – Sklep internetowy Krzymark

W sklepie internetowym Krzymark posiadamy szeroki wybór części tuningowych, między innymi specjalne i efektowne projektory LED samochodowe. Zobacz zdjęcia przedstawiające logo powitalne drzwi wybranych marek samochodów i kup projektory LED do swojego samochodu. Dostępne części tuningowe oraz projektory LED samochodowe są nowe i na gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Krzymark.

....

Projektory LED samochodowe w sklepie internetowym Krzymark

LOGO PROJEKTOR LED BMW PRZYLEPIANY BEZPRZEWODOWY - Projektory LED samochodowe
LOGO PROJEKTOR LED BMW PRZYLEPIANY BEZPRZEWODOWY

Logo projektor Led ze znakiem BMW - bezprzewodowy. Logo BMW wyświetla się na ziemi, po otwarciu drzwi, można również korzystać z samodzielnego włącznika. Montaż logo projektora jest niezwykle prosty, nie wymaga wiercenia. Projektor Led należy przykleić za pomocą dołączonych taśm. Zobacz efekt na zdjęciach. 

52,99 zł W magazynie