Przystawki Smart TV

Jest 3 produktów.

Przystawki Smart TV wzbogacą Twój telewizor w nowoczesne funkcje, które całkowicie odmienią Twój zwyczajny odbiornik telewizyjny. Jeśli dotychczas korzystałeś z telewizora, aby oglądać tylko to, co w danej chwili zaplanowano w programie telewizyjnym, teraz możesz to zmienić. Przystawki Smart TV pozwalają oglądać dokładnie to, na co masz ochotę w danej chwili. Przystawka Smart TV Box tworzy mix telewizora ze smartfonem.

Przystawki Smart TV

Przystawki Smart TV pozwolą Ci na instalację aplikacji oraz innych zintegrowanych usług, tak samo jak w smartfonie. Możesz korzystać z Facebooka, YouTube, VOD, TVN Player, ipla oraz innych portali, oglądać seriale, filmy prosto z internetu na dużym ekranie. Przystawka Smart TV daje możliwość stworzenia w domu centrum rozrywki. Wszystko za sprawą podłączenia telewizora za pomocą Smart TV Box do internetu. Jedną z wielu zalet korzystania z przystawki Smart TV, jest możliwość korzystania ze Smart TV bez podłączenia do telewizji kablowej – potrzebujesz tylko dostęp do internetu.

Przystawki Smart TV – Sklep internetowy Krzymark

Przystawki Smart TV posiadają intuicyjne oprogramowanie oraz interfejs, który pozwala na łatwą obsługę i poruszanie się między poszczególnymi funkcjami. Dodatkowo przystawka Smart TV posiada specjalne złącza, dlatego możesz podłączyć kamerę, klawiaturę, mysz, zyskując jeszcze więcej możliwości. Sprawdź ofertę Smart TV i zaskocz swoich bliskich nowymi możliwościami.

....

Przystawki Smart TV w sklepie internetowym Krzymark

SMART TV BOX MXQ PRO 4XCPU ANDROID 5.1.1
170,98 zł
Na magazynie
SMART TV CS918 ANDROID TV BOX QUAD CORE 2GB
SMART TV CS918 ANDROID TV BOX QUAD CORE 2GB
999,99 zł Oczekiwanie na dostawę
999,99 zł
Oczekiwanie na dostawę
SMART OTT TV BOX MXQ 4XCPU 4XGPU ANDROID KITKAT
SMART OTT TV BOX MXQ 4XCPU 4XGPU ANDROID KITKAT
144,99 zł Oczekiwanie na dostawę
144,99 zł
Oczekiwanie na dostawę