Napisz do nas

Przystawki Smart TV

Jest 3 produktów.

Przystawki Smart TV wzbogacą Twój telewizor w nowoczesne funkcje, które całkowicie odmienią Twój zwyczajny odbiornik telewizyjny. Jeśli dotychczas korzystałeś z telewizora, aby oglądać tylko to, co w danej chwili zaplanowano w programie telewizyjnym, teraz możesz to zmienić. Przystawki Smart TV pozwalają oglądać dokładnie to, na co masz ochotę w danej chwili. Przystawka Smart TV Box tworzy mix telewizora ze smartfonem.

Przystawki Smart TV

Przystawki Smart TV pozwolą Ci na instalację aplikacji oraz innych zintegrowanych usług, tak samo jak w smartfonie. Możesz korzystać z Facebooka, YouTube, VOD, TVN Player, ipla oraz innych portali, oglądać seriale, filmy prosto z internetu na dużym ekranie. Przystawka Smart TV daje możliwość stworzenia w domu centrum rozrywki. Wszystko za sprawą podłączenia telewizora za pomocą Smart TV Box do internetu. Jedną z wielu zalet korzystania z przystawki Smart TV, jest możliwość korzystania ze Smart TV bez podłączenia do telewizji kablowej – potrzebujesz tylko dostęp do internetu.

Przystawki Smart TV – Sklep internetowy Krzymark

Przystawki Smart TV posiadają intuicyjne oprogramowanie oraz interfejs, który pozwala na łatwą obsługę i poruszanie się między poszczególnymi funkcjami. Dodatkowo przystawka Smart TV posiada specjalne złącza, dlatego możesz podłączyć kamerę, klawiaturę, mysz, zyskując jeszcze więcej możliwości. Sprawdź ofertę Smart TV i zaskocz swoich bliskich nowymi możliwościami.

....Przystawki Smart TV w sklepie internetowym Krzymark

SMART TV BOX H96 PRO PLUS 3 GB/16 GB ANDROID 7.1
SMART TV BOX H96 PRO PLUS 3 GB/16 GB ANDROID 7.1

Smart Tv Box H96 Pro Plus - korzystaj z internetu, YouTube, VOD Tvp, TVN Player, Ipla, Facebook, Skype i innych aplikacji prosto ze swojego telewizora. Prosta obsługa i menu w języku polskim. Smart Tv Box H96 Pro Plus pozwala na podpięcie dodatkowych urządzeń, np. klawiatury, myszki, pada do gier, kamery. Sprawdź szczegóły w specyfikacji. Zamów już Dziś i...

329,99 zł Na magazynie