Napisz do nas

Obudowy do telefonów

Jest 174 produktów.

Obudowy na telefon Samsung, Apple, iPhone, Nokia, Sony, HTC. Sprawdź dostępne klapki baterii, ramki wewnętrzne, panele do telefonów w sklepie internetowym Krzymark. Posiadany obudowy, które przywrócą estetyczny wygląd urządzeń popularnych marek. W sprzedaży mamy też całe zestawy, zawierające wszystkie elementy obudowy na telefon. Dzięki temu można wymienić wszystkie zewnętrze elementy telefonu.

Obudowy na telefon Samsung, Apple, iPhone, Nokia, Sony, HTC

Obudowy na telefon Samsung, Apple, iPhone, Nokia, Sony, HTC, wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Duży wybór paneli na telefon, klapek baterii i ramek wewnętrznych do telefonu pozwala na dobranie części do większości modeli telefonów. W sprzedaży obudowy na telefon w różnych kolorach. Po wymianie obudowy, telefon prezentuje się jak nowy, a wymienione elementy niczym się nie odznaczają. Poszukując obudowy na telefon sugeruj się modelem telefonu oraz kolorem.

Obudowy na telefon – Sklep internetowy Krzymark

Jeśli Twoja obudowa telefonu uległa zniszczeniu, wymień ją na nową. Możesz to zrobić sam w domu z wykorzystaniem poradników internetowych. Wystarczy, że wybierzesz prawidłowy typ obudowy na telefon. W sklepie internetowym Krzymark posiadamy również narzędzia, które mogą znacznie ułatwić Ci pracę. Przed zakupem zapoznaj się z opisem i specyfikacją wybranej obudowy na telefon.

....

Obudowy do telefonów w sklepie internetowym Krzymark

RAMKA WYŚWIETLACZA APPLE IPHONE 6 BIAŁA - Obudowy do telefonów
RAMKA WYŚWIETLACZA APPLE IPHONE 6 BIAŁA

Ramka uszczelka wyświetlacza przeznaczona do telefonu Apple iPhone 6. Oferowana uszczelka jest w kolorze białym i nie podsiada kleju. Zobacz zdjęcia oraz zapoznaj się z specyfikacją ramki do iPhona 6. W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość.

10,45 zł Na magazynie