Porady

Wszystkie wpisy

Dysk SSD HP Pavilion
Laptopy

Jaki dysk SSD do laptopa?

Chcesz zwiększyć pojemność laptopa HP Pavilion lub innego? Zastanawiasz się jaki dysk SSD wybrać? Przeczytaj koniecznie, aby poznać najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę.

Klawiatura podświetlana do laptopa
Laptopy

Jak włączyć podświetlenie klawiatury?

Przeczytaj, jak włączyć podświetlenie klawiatury w laptopie. Co zrobić, gdy klawisze funkcyjne nie działają. Poznaj rozwiązania problemów z podświetlaniem klawiatur w laptopach. Kliknij i czytaj dalej.

Biała lampa do paznokci GAT
Dom

Lampa do paznokci – jaką wybrać?

Sprawdź na co zwrócić uwagę podczas zakupu lampy do paznokci. Poznaj 8 właściwości dobrej lampy do paznokci. Przeczytaj i wybierz lampę do manicure najlepszą dla swoich potrzeb.

Praca na laptopie HP Pavilion
Laptopy

Jak wejść w BIOS?

Przeczytaj jak wejść do BIOS-u laptopów HP Pavilion. Poznaj sposoby dla systemu WIndows 10, Windows 7, Vista i XP. Przeczytaj, aby dowiedzieć się czym jest BIOS i jakie znajdziesz w nim informacje.

Pad do konsoli retro
Akcesoria

Konsola Pegasus

Nigdy nie słyszałeś o Pegasusie? Kliknij, aby dowiedzieć się skąd wzięła się ta kultowa konsola. Poznaj obsługiwane przez nią gry. Dowiedz się, jak podłączyć Pegasusa do telewizora.

Biała lampa do paznokci GAT
Dom

Jak wyczyścić lampę do paznokci?

Sprawdź jak szybko i skutecznie wyczyścić lampę do paznokci. Dowiedz się czym, w jaki sposób oraz jak często czyścić lampę. Poznaj zasady konserwacji lamp UV oraz LED.

Raki na buty - jakie wybrać? Mężczyzna w górach zimą.
Akcesoria

Raki na buty – jakie wybrać?

Sprawdź jakie raki na buty są najpopularniejsze. Kto i kiedy powinien wyposażyć się w raczki lub nakładki antypoślizgowe? Przeczytaj ile musisz zapłacić za raki turystyczne, które zapewnią dobrą przyczepność.

Dom

Jak wyregulować brwi?

Sprawdź w jaki sposób regulować brwi w domu. Co warto mieć w kosmetyczce zamiast pęsety? Poznaj 15 powodów, które sprawią, że zrezygnujesz z pęsety. W artykule instrukcja – krok po kroku czym i jak wyregulować brwi. Czytaj dalej.