Porady

Wszystkie wpisy

Nowość

Specjalny rabat – tylko dla czytelników bloga

Miło nam widzieć Cię na blogu Krzymark. Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Kod rabatowy na zakupy w sklepie krzymark.pl. Kliknij i sprawdź. Nasz szeroki asortyment Cię zaskoczy. Mamy części elektroniczne do telefonów, laptopów, tabletów, ale i ciekawe akcesoria fotograficzne. Zobacz zestawy do kamer sportowych, a…

koparka rc, samochód rc , samochody zabawkowe na plaży
Dom

Prezent na Dzień Dziecka

Co kupić na Dzień Dziecka? Najlepiej jest dostosować prezent do zainteresowań i preferencji dziecka. Ważne jest również, aby wybierać zabawki i gry odpowiednie dla wieku dziecka i zgodne z normami bezpieczeństwa. Przeczytaj artykuł lub sprawdź jakie prezenty możesz kupić na krzymark.pl – Kliknij tu. 6…

części do telefonu
Telefony

22 części do telefonów – znasz je wszystkie?

Części w smartfonach są niezwykle różnorodne i skomplikowane, ale ich odpowiednie połączenie i współpraca sprawiają, że smartfony stają się niezwykle wszechstronnymi i przydatnymi urządzeniami. Innowacje technologiczne nieustannie rozwijają się, wprowadzając nowe i udoskonalone komponenty, które poprawiają wydajność, funkcjonalność i wygodę użytkowania smartfonów.

Gadżety do auta
Akcesoria, Motoryzacja

Gadżety do auta

Niezbędne, ciekawe i zaskakujące gadżety nie tylko dla największych fanów motoryzacji. Sprawdź, co musisz mieć koniecznie w swoim samochodzie.

Jak ustawić godzinę w smartwatch dla dzieci
Akcesoria

Jak ustawić godzinę w smartwatch dla dzieci?

Smartwatchach twojego dziecka wskazuje błędną godzinę? W tym poradniku dowiesz się jak w 5 krokach szybko ustawić datę i godzinę ręcznie oraz jak zrobić to za pomocą telefonu. Cenne wskazówki jak nauczyć dziecko odczytywać czas.

czerwony budziki z białą tarczą na żółtym tle
Akcesoria, Dom

Jak nauczyć dziecko odczytywać czas na zegarze?

Nauka odczytywania czasu na zegarze to ważna umiejętność, która pomaga dzieciom rozwijać umiejętności matematyczne oraz organizować swoje codzienne życie. Poniżej przedstawiam kilka sposobów, jak pomóc dziecku w nauce odczytywania czasu na zegarze.

Laptop i telefon
Laptopy, Telefony

Jak połączyć telefon z laptopem bezprzewodowo?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z różnych urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe czy tablety, w celu przeglądania internetu, robienia zdjęć czy nagrywania filmów. Jednak czasami potrzebujemy dostępu do naszych plików lub aplikacji, które są dostępne tylko na naszym laptopie. W takim przypadku,…

Dysk SSD HP Pavilion
Laptopy

Jaki dysk SSD do laptopa?

Chcesz zwiększyć pojemność laptopa HP Pavilion lub innego? Zastanawiasz się jaki dysk SSD wybrać? Przeczytaj koniecznie, aby poznać najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę.