Okulary gogle VR

Jest 3 produktów.

Okulary VR do telefonu, nazywane też gogle VR, to okulary umożliwiające wyświetlanie obrazów 360 ⁰ przy użyciu smartfona. Posiadając okulary VR możesz przenieść się do wirtualnego świata. Możesz grać i oglądać filmy, będąc w centrum akcji. Wygodę długiego użytkowania okularów VR zapewnia miękka konstrukcja i przylegające gąbki.

Okulary gogle VR

Okulary VR przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Solidne wykonanie oraz regulowane paski i uchwyty, pozwalają na prawidłowe dopasowanie do głowy. Wyświetlanie obrazów 360 ⁰ w okularach VR, opiera się na przedstawianiu obrazu osobno dla jednego i drugiego oka, tworząc trójwymiarową głębię. W okularach VR znajduje się specjalne miejsce na mocowanie telefonu. Dodatkowo w niektórych okulary VR, znajduje się kontroler Bluetooth, umożliwiający sterowanie aplikacjami i grami.

Okulary VR – Sklep internetowy Krzymark

Okulary VR, które możesz kupić w sklepie internetowym Krzymark są nowe i posiadają gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką okularów VR oraz zakupów w Krzymark. Posiadamy produkty i okulary wysokiej jakości, dla wymagających użytkowników. A może kupisz okulary VR w prezencie dla bliskiej osoby?

....

Okulary gogle VR w sklepie internetowym Krzymark

OKULARY VR GOGLE RK3 3D PLUS
OKULARY VR GOGLE RK3 3D PLUS
44,99 zł Na magazynie
44,99 zł
Na magazynie
OKULARY VR GOGLE 3D SHINECON
OKULARY VR GOGLE 3D SHINECON
61,49 zł Oczekiwanie na dostawę
61,49 zł
Oczekiwanie na dostawę
OKULARY VR GOGLE 3D RK3 PLUS
OKULARY VR GOGLE 3D RK3 PLUS
28,99 zł Na magazynie
28,99 zł
Na magazynie