Okulary gogle VR

Okulary gogle VR

Jest 2 produktów.


Okulary gogle VR w sklepie internetowym Krzymark

Okulary VR do telefonu, nazywane też gogle VR, to okulary umożliwiające wyświetlanie obrazów 360 ⁰ przy użyciu smartfona. Posiadając okulary VR możesz przenieść się do wirtualnego świata. Możesz grać i oglądać filmy, będąc w centrum akcji. Wygodę długiego użytkowania okularów VR zapewnia miękka konstrukcja i przylegające gąbki.

Okulary gogle VR

Okulary VR przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Solidne wykonanie oraz regulowane paski i uchwyty, pozwalają na prawidłowe dopasowanie do głowy. Wyświetlanie obrazów 360 ⁰ w okularach VR, opiera się na przedstawianiu obrazu osobno dla jednego i drugiego oka, tworząc trójwymiarową głębię. W okularach VR znajduje się specjalne miejsce na mocowanie telefonu. Dodatkowo w niektórych okulary VR, znajduje się kontroler Bluetooth, umożliwiający sterowanie aplikacjami i grami.

Okulary VR – Sklep internetowy Krzymark

Okulary VR, które możesz kupić w sklepie internetowym Krzymark są nowe i posiadają gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką okularów VR oraz zakupów w Krzymark. Posiadamy produkty i okulary wysokiej jakości, dla wymagających użytkowników. A może kupisz okulary VR w prezencie dla bliskiej osoby?