Obiektywy

Jest 3 produktów.

Obiektywy do aparatów i taśmy Flex odpowiadają bezpośrednio za prawidłowe działanie aparatów cyfrowych i kamer. Są to elementy niezbędne do tego, aby poszczególne części i podzespoły były podpięte pod płytę główną aparatu. Taśmy Flex do aparatu i taśmy sygnałowe służą do podłączenia takich elementów jak, np. obiektyw w aparacie. Zobacz taśmy sygnałowe, które posiadamy w sprzedaży.

Taśmy Flex do aparatów i obiektywu

Taśma Flex do aparatu cyfrowego dedykowana jest do konkretnego modelu urządzenia. Poszukując taśmy sygnałowej lub innej taśmy do aparatu cyfrowego, zwróć uwagę na jej opis. Pomoże Ci to w wyborze najlepszej części do aparatu, który chcesz naprawić. Taśma do aparatu w zależności od przeznaczenia może łączyć przysłonę z migawką lub inne podzespoły aparatu cyfrowego.

Taśmy Flex do aparatów i obiektywu – Sklep internetowy Krzymark

Naprawa obiektywów wymaga profesjonalnych części i ich prawidłowego montażu w aparacie. W sklepie internetowym Krzymark z częściami do aparatów fotograficznych kupujesz to, co widzisz na zdjęciach. Każda taśma Flex do aparatu jest fotografowana i sprawdzana przez nas. Kupując w Krzymark, otrzymujesz części wysokiej klasy z gwarancją. Zapewniamy pomoc w doborze właściwych części. Zadzwoń lub napisz, jeśli nie jesteś pewien wyboru.

....

Obiektywy w sklepie internetowym Krzymark

TAŚMA DO APARATU CANON SX500 SX510
14,99 zł
Na magazynie
TAŚMA FLEX SONY DCR HC52 HC54 HC62 HC45 HC47 HC37 HC38
18,98 zł
Oczekiwanie na dostawę
TAŚMA FLEX MIGAWKI SAMSUNG S500 S600 S630 S730 L60 L700
9,48 zł
Oczekiwanie na dostawę